Ana Sayfa Gündem 9 Aralık 2021 100 Görüntüleme

Annemizi Saklarken oyuncu kadrosu ve karakterleri

Star’ın yeni dizisi ‘Annemizi Saklarken’, 8 Aralık Çarşamba günü başlıyor.

Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği “Annemizi Saklarken”in direktör koltuğunda Barış Yöş oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor.

Kutsi’nin ‘Dündar’, Hande Doğandemir’in ‘Handan’ karakterini canlandıracağı ‘Annemizi Saklarken’, herkesi ekran başına kilitleyecek.

Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu takımında; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Fazilet Kaynarca, İncinur Sempatik, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi birbirinden renkli ve başarılı isimler yer alıyor.

Öte yandan seyirciler kim hangi rolü oynuyor araştırıyor. İşte Annemizi Saklarken dizisi oyuncu takımı ve karakter tahlilleri…

DÜNDAR DEMİR – KUTSİ

İş dünyasının parlak bir ismidir ancak özel zevklerine olan tutkusu, muvaffakiyete olan tutkusuyla yarışır. Yalnızca çalışmayı ve kazanmayı değil, yaşamayı da çok sever. İstanbul cemiyetinde her vakit hürmet, sevgi ve takdirle alkışlanan bir hayırsever. Cemiyet bayanları ortasında da epeyce tanınan. Karizması, nüktedan havası, rafine zevkleriyle estirdiği o Fransız havası, centilmenliği ve baktı mı insanın içine işleyen derin bakışlarıyla… Bir ikna dehası. Bir göz boyama ustası. Manipülasyon onun işi ve harikulade bir demagoji üstadı. Çocuklarını ise bütün kalbiyle, vefatına sevdiğine inanıyor. Ve bir manada, hakikaten sever de. Bin narsistin aynayı sevmesi üzeredir onun çocuklarını sevmesi. Kendisinin bir modülü olan çocuklarına dürtüsel bir düşkünlüğü vardır.  Ancak aslında göründüğü üzere biri midir?

HANDAN BULUT – HANDE DOĞANDEMİR

Şimdi 15’inde anne olmuş, dünün ‘’çocuk gelini’’, bugünün genç annesi Handan. 30’larını devirirken bile fizikî olarak da, güç olarak da üç çocuk annesi demeye bin şahit ister. Çocuklarını natürel ki çok seviyor. Lakin Handan’ca seviyor. Bitmek tükenmek bilmez hayat gücüyle, genç olmaya, genç kalmaya doğmuş adeta. Çocuk üzere muzip, çocuk kadar korkusuz, temkinsiz, sabırsız. Masumiyeti kadar hinliği de çocuksu çünkü bir Handan Bulut atasözü der ki; nerede aptal olacağını biliyorsan, gereğince zekisindir!

Narsistlik boyutunda kendine düşkün.  Onunki inatlaşmak! Yaşayamadığı çocukluğuyla, kimsesizliğiyle inatlaşmak. Baht sayılanla, başına gelen her kötülükle, acısına gömüldüğü ihanet ve uğradığı bütün haksızlıklarla inatlaşmak.

İşte bu inatla dört elle sarılacak büyük bir trajedinin akabinde Dündar’ın altın tepside sunacağı yeni hayatına.

BARIŞ – ÖZGÜR FOSTER

Çok iyi eğitim almış hırslı ve başarılı bir inşaat mühendisi olan Barış, hem Füsun’un kardeşi hem Bora’nın en yakın arkadaşı hem de Dem Yapı’daki konumuyla, Demir ailesinin vazgeçilmezlerinden.

Sempatik, şeytan tüylü, sempatik ve sevinçli bir mizacı olan Barış, birinci bakışta başına hiçbir şey takmayan bir tip üzere gözükse de iç dünyasında hırslı ve rekabetçi bir karakter aslında. En büyük rakibi, en yakın arkadaşı ve ‘görece’ işvereni olan Bora.

Bora ateşse, Barış su;  Bora’nın ardını toplamak, orta yolu bulmak, Bora’nın yanındaki ılıman ve emniyetli iyi polis olmak zorunda. İkinci adamlık bunu gerektirir zira…

Bu ikinci adamlık Barış’ın yalnızca egosunu değil, kalbini de kırmış vaktinde. İşte bütün bu bileşenler yüzünden, Barış Bora’nın gölgesinde kalmaktan yorulmuş. Kendi iç dünyasında tuhaf bir istikrar kurup, Bora’nın gölgesinde kalmakla ilgili tüm negatif hislerini bastırmış lakin kendi bile farkında olmasa da patlamaya hazır bir bomba.

BENAN DEMİR – HATİCE ASLAN

Dündar’ın kardeşi Benan gerçek bir Demir Leydi… Onu yetiştiren anne ve babadan aldığı hayat öğretisi adeta genetik koduna işlemiş. Doğal yollardan gelişmiş liderlik özellikleri, kibir, uzaklık ve soğukkanlılık sayesinde, damarında kimin kanı akarsa aksın safkan bir Demir o.

Ortadaki aralığa karşın Dem Yapı’daki yetkileri de payları de gücünü koruyor. Şirket Benan’a nazaran sağlam ellerde, bu yüzden o Fransa’da sahibi olduğu müzayede galerisi ile meşgul. Hayatı sanat ve antikalarla dolu. Geniş ve renkli toplumsal etrafına karşın özünde yalnız bir bayan Benan. Yarıda kalmış kırık bir aşk öyküsünün akabinde kalben seçilmiş bir yalnızlık bu.

Dışarıya nasıl bir fotoğraf verdiğini her vakit çok önemseyen Benan, manzarada kusursuz bir kardeşlik bağına oynasa da iki kardeşin ortasında gözle görülmez ve aşılamaz bir duvar var. Soğuk ve aralı mizacına karşın sevdiklerine karşı ‘kendi janrında’ şefkatli, sahiplenici ve esirgeyici bir karakter olan Benan, yeğenlerine çok düşkün. Bu düşkünlük ve denetim manyaklığı Handan’ın hayatlarına girişi ve değerli soyadlarını almasıyla giderek çığırından çıkacak ve buz üzere Benan’dan ateş üzere yakıcı bir savaşçı doğacak.

BORA DEMİR- FAZİLET KAYNARCA

Birinci bakışta, uzak, soğuk ve biraz da kibirli bir kara kutu üzere görünmesi bundan. Küçük yaşlardan beri meskende kapalı kapıların arkasında kopan fırtınayı dışarıya yansıtmamaya programlanarak büyüyünce, içini de dışarıya açmakta zorlanan, kapalı bir yapıya dönüşmüş.

His değil, mantık insanı Bora. Çok güçlü bir kişiliği var. Güya asla başı karışmaz, hiç kararsız kalmaz, iki seçenek ortasında öldürsen bocalamaz üzere bir netliği kelam konusu hayatta. Her hususta seçici bir insan olduğu için, beşerlerle ilgili yargıları çok keskin ve sert. İkinci bahta inanmıyor, onun için beşerler ve alakalar tek kurşunluk.

Münasebetlerinde tek maksadı, kimseyle yüzeyden bir adım dahi olsa derine inmemek. Kimseye gelecek vaat etmemek, kimsenin kendisiyle ilgili hayallere kapılmasına fırsat vermemek.

BURCU- MERVE SEVİN

Derya’nın en yakın arkadaşı. Sanat tarihi okumuş, hayata, insanlara, tabiata ve gündelik sıkıntılara hassas, sade ve eğlenceli biri Burcu. Derya ağır sorumlulukları altında ezilirken, Burcu hayat usulü ve baş yapısıyla gençliğinin hakkını sonuna kadar veren tam bir üniversite öğrencisi. Derya’nın tersine hayatının ve gençliğinin tadını çıkarmaya odaklı, dertsiz, enerjik, anda yaşamayı seven çılgın bir ruh. Bütün farklılıklarına karşın dostlukları gerçek ve güçlü.

Galata’da bohem bir çatı katında mesken arkadaşlarıyla kendi dünyasını kurmuş olan Burcu’nun yaşadığı hayat, içine doğduğu hayattan çok farklı. Dışarıdan en küçük bir ipucu vermese de, Burcu’nun memleketinde yaşayan son derece klasik ve muhafazakar bir ailesi var.

CAN

Handan’ın annesine aşık küçük adamı. Özel ve farklı bir çocuk. En büyük hayali, babasının konutlarına geri dönmesi.

DERYA İNANÇ – ECE YAŞAR

Derya, Handan’ın dünyaya getirdiği birinci evlat, konutun büyük çocuğu; küçük annesi. Derya’nın hayatı ise hiç sıradan değil. Hiç çocuk doğurmamış üç çocuk annesi; kardeşlerinin ve annesinin annesi .Erken yaşta ağır sorumluluklar altına girmek zorunda kalan herkes üzere yaşının üzerinde bir olgunluğu ve yükü, nam – ı öteki ‘’sıkıcılığı’’ var Derya’nın.

Mimarlık son sınıf öğrencisi. Çalışkan, akıllı, pratik, kıvrak zekalı, tez canlı ve cevval bir tip. Tuttuğunu koparmadan bırakmayan, mücadeleci, inatçı tiplerden. Kimseye müdanası olmayan, Handan’ın tabiriyle ‘’pata küte’’; açık kelamlı, net ve dediğim dedik bir kız. Vakit zaman kırıcı olabilecek kadar açık kelamlı, fakat neyse o işte.

Meskende fasulye ayıklarken aslında arkadaşları üzere ‘’partilemek’’ istediğini, en yakın kız arkadaşı üzere aşk ve aşk acısı ortasında mekik dokumak istediğini  o kadar uzun vakittir bastırıyor ki, artık bastırdığının farkında değil. Gençliğine hoşluğuna karşın, erkeklere, aşka, küçük temiz flörtlere bile kapıları sıkı sıkı kapalı. Taa ki, kendi tabiriyle kalbine ateş karıncaları bastıran Bora’ya kadar.

ELA İTİMAT – DERYA PINAR AK

Annesinin ablasını doğurduğu yaşta Ela. Fakat Ela’nın elinde oyuncak bebeği değil, adeta bedeninin bir uzvu haline gelmiş olan telefonu var..

Ela da bütün şiddetiyle çocuklukla gençlik ortasında savrulup duan tipik bir ergen. Sevdiklerini, hırçın da sevse tam sever, sevmediklerine ise kanlı bıçaklı düşman. İçten içe ailesine çok düşkün olsa da, dünyasının merkezi doğal ki toplumsal etrafı, toplumsal medyası, arkadaşları.

En büyük zaafı dışarıdan nasıl gözüktüğü, insanların hakkında ne düşündüğü Ela, küçüklüğünden beri annesini taklit ediyor. Hali tavrı, üzerine yerleştirmeye çalıştığı o küçük bayan edaları, oturuşu kalkışı, giysisi kuşamı… Her şeyi daha abartılı, daha yüksek yaşayan Ela, annesinden de yüksek hırslara sahip ve bu durum başına işler açılmasına sebep olacak.

FÜSUN – YEŞİM CEREN BOZOĞLU

Yalnızca hoş bir Nişantaşı bayanı değil,  çok daha fazlası. Zeki, donanımlı, tuttuğunu koparan hırslı bir meslek bayanı. Parlak bir eğitim almış, şahane bir meslek yapmış, ikonik stili ve ses getiren projeleri ile başarılı bir PR kraliçesi. İş hayatındaki iş bitiriciliğini özel hayatında toplumsal ilgilerinde de kullanan, yüzünde birden çok maske taşıyan ve istediğine istediği yüzünü gösteren bir bayan.

Anne ve babasını bahtsız ve beklenmedik bir helikopter kazasında kaybetmiş – çok sonra bu kazanın arkasındaki gerçekleri öğrendiğinde dünyası yörüngesinden kayacak – Bu yüzden kardeşi Barış, Füsun için kardeşten öte, gözünde anne ve babasının mirası.Demir ailesinin hayatında çok önemli  bir yerde Füsun.

Kardeşi Barış’ın Dem Yapı’daki güçlü durumu bir yana, Zerrin’le olan liseli kızları aratmayan sıkı dostluğu ve bu dostluğun gölgesinde karanlık bir sırrı var.

MELEK – GÜNGÖR BAYRAK

Konutun kahyası; bir kahyadan çok daha fazlası. Güler yüzlü, itaatkar, sadık ve çalışkan bir işçi maskesinin gerisinde ağır bir geçmişi saklayan, sırlarla dolu bir bayan Melek. Demir ailesinin hayatına, anne ve baba Demir’in vefatından kısa bir müddet sonra girmiş. O günden beri ailenin demirbaşı.

PELİN

Babasının küçük prensesi. Demir ailesinin en hassas ortak noktası. Yaşının çok üstünde travmalarla sınanmış

SELİN DEMİR – EZGİ GÖR

Babasının prensesi, ağabeyinin değerlisi, küçük kız kardeşinin idolü Selin.  Ağzında gümüş kaşıkla masal prenseslerinin yaşadığı toz pembe hayatı yaşamaya doğmuş… Selin’in kusursuza yakın hayatındaki tek kusur annesi. Rüyanın  içindeki kabus üzere. Annesinin hastalığının tırmanma devri Selin’in çocukluk çağını tam göbeğinden vurmuş. Çocukluğunu da ergenliğini de annesinin meczupluğuna kurban vermiş Selin ve annesinden uzaklaştıkça babasına sokulmuş. Babasına herkesten başka, herkesten öteki düşkün lakin aslında Selin, ‘onun olan’ herkese, her şeye düşkün.

SEVİL – İNCİNUR DAŞDEMİR

Handan’ın çocukluk arkadaşı, yegane gerçek dostu, tek sırdaşı, can yoldaşı Sevil. Sıcak, samimi, içten, anaç ve sevgi dolu lakin bir o kadar tuttuğunu koparan, ayakları yere sapasağlam basan mantıklı bir bayan.

ZERRİN DEMİR – NİMET İYİGÜN

Bir vakitler, hoşluğu ile fırtınalar estiren, yaşama sevinci dolu Zerrin… Gözlerinden hayat fışkıran… Duygusal, tutkulu, hassas, şefkatli, anaç, biraz naif, biraz kırılgan lakin kriz anlarında bir o kadar dirayetli, güçlü bir irade… İşte Zerrin; Dündar’dan evvelki Zerrin.

 

Ensonhaber

twitter takipçi satın al | organik takipçi satın al
hack forum hacker forum hack forum deneme bonusu Ataşehir escort Anadolu yakası escort Bostancı escort ankara escort gaziantep escort gaziantep escort Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler
Manavgat Escort tokat escort erbaa escort Yeşilköy Escort muğla escort fethiye escort göcek escort hack forum bahis forum forum bahis lordbahis fethiye escort izmir escort izmir escort izmir escort karşıyaka escort hack forum hack forum warez scriptler warez scriptler